Відбулась нарада щодо будівництва нової амбулаторії

У межах впровадження реформи первинної ланки медичної допомоги, яка нині триває в Україні, в с. Зелена планують будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини (3-4 лікаря).
24 липня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук провів нараду з питання будівництва нової амбулаторії. В нараді взяли участь головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук, начальник відділу у Надвірнянському районі міськрайонного управління у Надвірнянському районі та м. Яремчому Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Іван Забронський, начальник відділу архітектури,  містобудування, містобудівного кадастру  та ЖКГ  РДА Тарас Угринчук, начальник управління фінансів райдержадміністрації Леся Свідрак та головний спеціаліст відділу будівництва РДА Анна Кушнір.
В ході наради Богдан Зеленчук заслухав рівень виконання доручень, які були наданні на попередніх засіданнях. Крім того, було дано ряд додаткових доручень профільним фахівцям.
Зазначимо, що будівництво нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини передбачає також співфінансування з місцевих бюджетів. Цей проект планується реалізуватися до кінця поточного року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *