Відбулася колегія райдержадміністрації.


   30 липня 2013р.  в райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії під орудою голови РДА  Юрія  Касіянчука.


   30 липня 2013р.  в райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії під орудою голови РДА  Юрія  Касіянчука.
На початку колегії  керівництво району нагородили   за самобутню виконавську майстерність, популяризацію народної пісенної творчості та збереження національної традиційної культури: подяками, дипломами   фольклорно- етнографічний колектив «Шовкова косиця» за участь у міжнародному святі літератури і мистецтв  «Лесині джерела». Привітали з ювілеєм  заступника голови райдержадміністрації Степана Іроденка, сільського голову с. Заріччя  Михайла Вацика та сільського голову с. Цуцилова Миколу Дутчака.
    В роботі колегії взяли участь депутат обласної ради Роман Струтинський та головний інженер облавтодору Василь Феник.    
    Голова РДА Юрій Касіянчук розповів присутнім про ефективність запровадження наради з членами колегії перед засіданням.  
Перше питання заслухали  Про хід реалізації в районі ініційованої Президентом України В.Ф.Януковичем Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки та підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за перше півріччя 2013 року – доповідав начальник управління економічного  розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят.  Проблемним питанням залишається пошук земельної ділянки для розміщення полігону твердих побутових відходів та питання відновлення діяльності ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», протягом півріччя не вдалося відновити його роботу. Зокрема голова РДА Юрій Касіянчук чекає пропозицій від громади району стосовно земельної ділянки під полігон.
    Про дотримання стану пожежної  безпеки на підприємствах, установах, організаціях та в  приватному секторі району –  доповів заступник начальника УДСНС в районі Ігор Паньков. Питання пожежної безпеки в установах, організаціях та в приватному секторі постійно перебуває в полі особливої уваги керівництва райдержадміністрації, районного відділу управління Державної служби надзвичайних ситуацій.
   Про роботу філії «Надвірнянський Райавтодор» щодо проведення ремонту доріг  державної та комунальної власності району. Під час засідання заслухали інформацію начальника Надвірнянського райавтодору  Віктора Зінкевича. Роботу цієї структури президія колегії визнали недостатньою.
  Про план виконання в районі завдань, визначених Указом Президента України від 24.05.2013 № 307 « Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території» – інформував Василь Гуменюк керівник апарату райдержадміністрації.   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *