Відбулася нарада із підготовки пропозицій до програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік.

 

 

24 листопада в райдержадміністрації відбулася нарада із підготовки пропозицій до програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік. Нараду провів голова районної державної адміністрації  Олександр Кеніз за участі заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, начальників управлінь економічного розвитку і торгівлі Василя Уніята і фінансів Михайла Обідняка та заступника начальника  Надвірнянської ДПІ Оксани Пліщук.
  Присутні обговорили стан виконання програми соціально-економічного розвитку та бюджету району за підсумками 10 місяців 2015 року, очікуване виконання її  до кінця 2015 року та прогноз основних показників економічного та соціального розвитку  на 2016 рік; перелік першочергових пріоритетних завдань  економічного розвитку  району на 2016 рік  та проблемних питань, які потребують у 2016 році підтримки  або вирішення на обласному рівні.
   Дано доручення керівникам управлінь РДА підготовити аналітичні матеріали  та подати на розгляд обласної  робочої групи з аналізу основних показників економічного і соціального розвитку області, районів, міст обласного значення та добровільно об’єднаних територіальних громад, розроблення заходів щодо розвитку економіки та забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів на відповідній території.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *