Відбулася нарада щодо обговорення організаційно-технічних питань з підготовки та проведення мистецького фестивалю «Тепле Різдво в Надвірній»

                           07 грудня в райдержадміністрації відбулося чергове засідання оргкомітету з підготовки та проведення культурно-мистецького  проекту «Тепле Різдво в Надвірній».Участь в засіданні взяли заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець,  міський голова Зіновій Андрійович, керуючий справамиміськоїрадиОлег Антонюк, начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук, директор РБК Іван Романюк та громадські активістиміста  Наталія Байдак, Олександр Балтушев, Ігор Полатайко.
Надвірнянці зможуть насолоджуватися святковою атмосферою протягом місяця з 22 грудня по 22 січня. Адже, фестиваль«Тепле Різдво в Надвірній»– це різдвяна казка, в якій збуваються всі найзаповітніші мрії та сподівання.Вінкрокує поруч та може стати реальністю для кожного з нас. Надвірназдатназустрітикожногонадвірнянцята гостей міста колоритним ярмарком, оновленою ялинкою, унікальним різдвяним Вертепом, щирими колядами, добрими віншуваннями та теплою родинною атмосферою під час святкування новорічно-різдвяних свят” — переконані організатори.
У ході роботи учасники засідання погодили ряд важливих фінансових та організаційних питань.Громадські активісти провели наглядну презентацію програми фестивалю. На нарадіпідтримали ідею,в день закриття 22 січня,запросити Львівський академічний духовний театр «Воскресіння». Прийнято рішення – традиційний фестиваль коляд «На Рождество…»провести як окремий захід.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *