Відбулася нарада щодо підготовки відзначення в районі 97-ї річниці трагічної загибелі студентського куреня під Крутами

Сьогодні під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тараса Олендія відбулася нарада щодо підготовки відзначення в районі 97-ї річниці трагічної загибелі студентського куреня під Крутами та вшанування 70-ї річниці сотні «Чайки» УПА в с. Верхній Майдан. Взяли участь керівники структурних підрозділів, відділів райдержадміністрації.
     Учасники наради обговорили та узгодили комплекс заходів і вирішили з метою увічнення звитяги українського духу в історичній пам’яті народу 29 січня 2015 року о 16.00 біля Могили Борцям за волю України та меморіальної дошки Небесній сотні провести урочистості.
     У загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району планується проведення виховних годин, годин спілкування, тематичних уроків, лекцій, засідань «за круглим столом», історичних читань.
      У музейних та бібліотечних установах району експонуватимуться тематичні виставки інформаційно-довідникової літератури, бібліотечних матеріалів, які висвітлюють події 1918 року.
      30.01.2015 року о 14.00 год. в ЦРБ відбудеться тематичний захід до    97 – ї річниці боїв під Крутами: «Червона калина на білому снігу».
       «Цей захід визначальний не лише для Надвірної, а й для усієї України, тому кожен з нас відповідає за те, щоб він пройшов на високому рівні», – підводячи підсумки наголосив  Тарас Олендій.
      У неділю, 1 лютого, о 12.30 в с. Верхній Майдан відбудеться вшанування 70-ї річниці сотні «Чайки» УПА.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *