Відбулася церемонія відкриття новорічної ялини в рамках фестивалю “Тепле Різдво в Надвірній”

  

  

22 грудня у День християнського свята Зачаття Пресвятої Богородиці святою Анною, уже традиційно на майдані Шевченка,  відбулася церемонія відкриття новорічної ялини. Відкриття ялинки дало офіційний старт новорічним святам. Яскраві вогні на зимовій красуні запалилися і наповнили місто чарівною атмосферою Нового року і Різдва. Вже другий рік поспіль з відкриттям новорічної ялинки припадає і початок культурно-мистецького проекту «Тепле Різдво в Надвірній» На святковий захід завітало чимало дітлахів та дорослих, а також керівництво району та міста.  
Привітав усіх надвірнянців з Новорічними святами голова РДА Олександр Кеніз, який побажав краянам миру, добра та злагоди. Серед організаторів фестивалю – культурно-мистецька агенція «Фист», громадська організація «Воля», за активної підтримки райдержадміністрації,  міської та районної рад.
Надвірнянські пластуни передали представникам місцевої влади Благодатний вогонь, який символізує мир і єдність.  
Поважна 50-річна ялинка досягає 15 метрів. Навколо неї зібралися сотні людей, які прийшли на відкриття. Спеціально для новорічного дерева виготовили викладачі художньої школи, станції юних техніків, волонтери  унікальні дерев'яні іграшки у вигляді пташок, ангеликів і інших святкових персонажів. Традиційно працюватиме на святковому майданчику «Тепла пошта». На різноманітний смак гостей відкриється ярмаркове містечко, де можна буде придбати різноманітні авторські смаколики і сувеніри.    
На урочистій церемонії відкриття новорічної ялинки, виступили духовий оркестр РБК, зразковий аматорський колектив «Хоробрі мандрівники» Переріслянського СБК, колектив «Світлячки» Гвіздського СБК, народний аматорський-фольклорний колектив «Шовкова косиця» РБК.
Протягом цілого місяця біля головної ялинки для надвірнянців та гостей міста передбачена насичена культурно-мистецька програма: виступи всеукраїнських, обласних та районних аматорських колективів, свято пампуха, святкові дискотеки, конкурс огляди – вертепів і маланок,  майстер-класи.
 
 
  

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *