Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася виїзна нарада голови райдержадміністрації


      В одному з населених пунктів району під назвою с. Молодків за участі голови районної державної адміністрації Юрія Касіянчука відбулася виїзна нарада щодо вирішення проблемних питань та  нагайних потреб для села.


      В одному з населених пунктів району під назвою с. Молодків за участі голови районної державної адміністрації Юрія Касіянчука відбулася виїзна нарада щодо вирішення проблемних питань та  нагайних потреб для села.
В нараді взяли участь сільський голова с. Молодкова Василь Кисляк, заступник голови РДА Володимир Гурей, директор філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Дмитро Буняк,  начальник НГВУ «Надвірнанафтогаз» ВАТ «Укрнафта» Володимир Чуприна, місцеві депутати.
Сільський голова Василь Кисляк ознайомив присутніх з інфраструктурою села, позитивно оцінив діяльність установ культури та роль бібліотеки у соціально-культурному розвитку населеного пункту. Саме завдяки тісній співпраці бібліотеки і влади, участі завідувачки філії в конкурсі проекту програми «Бібліоміст», бібліотека вийшла переможцем, отримала комп’ютерну техніку з підключенням до мережі Інтернет.
Окремо зупинився на проектах, які реалізовує село з ініціативи голови та депутатського корпусу, поділився планами і задумами на майбутнє.  Одним із основних питань стала пропозиція щодо розвитку на території села лікувально-оздоровчого комплексу. Адже в с.Молодків є унікальне джерело під назвою Сербиця. Джерело з солоною водою – соровицею. Соровиця відіграла велику роль в житті та історії с.Молодків. Колись воду з джерела використовували в готуванні страв, а також для домашньої худоби. Часи пройшли, технології і розвиток зробили слоє. Зараз практично вже ніхто не використовує соровицю.
Також розглянули питання щодо берегоукріплення річки Лукавиця, вуличного освітлення села, функціонування музею та поповнення їх експонатами. Головою РДА на місці дано відповідні доручення щодо заміни вікон у приміщенні бібліотеки та музеї.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *