Відбулася колегія райдержадміністрації

11 вересня 2018 під керівництвом голови РДА Олександра Кеніза відбулася колегія райдержадміністрації.

У роботі колегії взяли участь голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, директори навчальних закладів освіти, завідуючі ДНЗ, сільські голови, голови ОТГ та представники засобів масової інформації.

Під час засідання було нагороджено почесною грамотою облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва краю та з нагоди Дня підприємця Віктора Баюрчака.

Про стан готовності закладів освіти району до нового 2018-2019 навчального року (відповідно до нормативних актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України) доповів присутнім начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов. Він зазначив, що одним із основних пріоритетів у роботі відділу освіти райдержадміністрації, педагогічних колективів в даний час є здійснення першочергових заходів щодо реалізації положень нового Закону України «Про освіту», прийнятого Верховною Радою України у вересні 2017 року, створення Нової української школи. Для поетапної реалізації нової концепції в цьому році з державного бюджету виділені значні кошти (порядку 1,6 млрд. грн.). Відповідно до розпорядження ОДА для проведення закупівель частина цих коштів спрямована місцевим бюджетам, частина – департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА. Для придбання шкільних меблів, дидактичних матеріалів, станцій друку, мультимедійних комплексів, комп’ютерної техніки, телевізорів для 57 перших класів закладів загальної середньої освіти Надвірнянського району, в районному бюджеті передбачено 2680,0 тис. грн., з них 285, 0 тис. грн. субвенції сільських, селищних рад 865, 0 тис. грн. – кошти районного бюджету 155, 0 тис. грн. – субвенції обласного бюджету 1555, 0 тис. грн. – кошти цільової субвенції з обласного бюджету. Частина обладнання, а саме 35 комплексів меблів та 16 мультимедійних комплексів закуплені департаментом освіти, науки та молодіжної політики ОДА, які будуть передані в район найближчим часом.
Про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді доповів директор районного центру Назар Глуханюк.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Леся Свідрак проінформувала про стан роботи щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ району. За словами доповідача стан фактичного надходження коштів до районного бюджету, розрахунків між районним бюджетом та бюджетами об’єднаних територіальних громад, тенденцію до скорочення кредиторської заборгованості внаслідок першочергового фінансування захищених статей видатків бюджету, управлінням фінансів РДА у серпні оформлено короткотермінову позику в районний бюджет за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку в сумі 5113, 0 тис. грн. Це дало можливість забезпечити своєчасну виплату заробітної плати за серпень місяць і станом на сьогодні в районному бюджеті заборгованості по заробітній платі працівникам бюджетних установ немає. Станом на 01 вересня 2018 року короткотермінова позика погашена в повному обсязі.

Про стан розгляду звернень громадян за підсумками першого півріччя 2018 року відповідно до Указу Президента України від 07.02.2018 року № 109/ 2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування» та про стан виконавської дисципліни в роботі з документами за підсумками першого півріччя 2018 року відповідно до вимог Указу Президента України від 26.07.2005 № 132 доповів начальник відділу документообігу, контролю та звернень громадян апарату РДА Ярослав Андріїв.

Розглядаючи кожне питання, голова РДА Олександр Кеніз та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *