Відбулася нарада керівників правоохоронних органів

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів, яка відбулася в Івано-Франківську під головуванням прокурора області Юрія Фреїшина.

Було проаналізовано стан справ щодо протидії злочинності на території регіону, відзначено позитивні здобутки та окреслено питання, над якими необхідно працювати.

Йшлося про те, що завдяки системним діям  правоохоронців має місце  зниження рівня злочинності, зменшення числа тяжких та особливо тяжких злочинів, у тому числі умисних вбивств. Підвищилась ефективність викриття кримінальних правопорушень проти довкілля, незаконної порубки або незаконного перевезення, зберігання, збуту лісу; у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин; незаконного обігу зброї; підвищено рівень розкриття кримінальних правопорушень.

Водночас Юрій Фреїшин наголосив  на необхідності посилення роботи щодо викриття злочинних угруповань з корупційними зв’язками в органах влади та управління, наділених контролюючими і правозастосовними повноваженнями, які діють у бюджетній, банківській, лісовій та земельній сферах, у сфері охорони надр та публічних закупівель.

Василь Івасик побажав правоохоронцям плідної роботи та зазначив, що на контролі голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва постійно перебуває питання ліквідації наслідків  червневої стихії та виконання робіт й освоєння підрядниками коштів згідно чинного законодавства.

За результатами наради визначено напрямки подальших спільних скоординованих дій, спрямованих на підвищення ефективності протидії злочинності в області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *