Відбулася нарада щодо поширення COVID-19 на Прикарпатті

Днями під головуванням першого заступника голови ОДА Марії Савки відбулася нарада щодо ситуації захворюваності на COVID-19 та надання медичної допомоги таким хворим в межах області.

У нараді взяли участь в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Дзьомбак, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк, головні спеціалісти ДОЗ ОДА, спеціалісти державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я Івано-Франківської обласної ради», керівники 13-ти закладів охорони здоров’я 1-ї лінії, які на теперішній час надають спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам хворим на коронавірусну інфекцію, та керівники інших закладів, які в разі потреби можуть бути залучені до надання такої допомоги.

Учасники наради обговорили чинники зростання захворюваності  на COVID-19 в області та проаналізували рівні захворюваності в окремих регіонах. Крім того, акцентували на необхідності розгортання додаткових ліжок у закладах, відповідно до кількості лікарських бригад, визначених укладеними угодами з Національною службою здоров’я України. Присутні також розглянули можливість відкриття додаткових лікувальних закладів для надання кваліфікованої допомоги у разі подальшого зростання захворюваності.

Серед ключових було питання тактики ведення пацієнтів з клінічною картиною коронавірусної інфекції, підтвердженою висновками комп’ютерної діагностики та епідеміологічними даними, але негативними  результатами ПЛР-діагностики. З цього приводу керівники лікувальних закладів вирішили звернутися до МОЗ України за роз’ясненням.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *