Відбулася нарада з керівниками установ та організацій району

12 квітня під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Паська відбулася нарада за участю заступника голови районної ради Івана Жигалюка, заступника голови РДА Лесі Свідрак, керівника апарату Миколи Кравчука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.
Володимир Пасько поінформував про вихід Івано-Франківської області з 10 квітня із “червоної” зони. Відповідне рішення на позачерговому засіданні 9 квітня схвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Скасовуються обмеження на діяльність непродовольчих ринків, закладів освіти, сфери громадського харчування, торгових центрів, сфери торгівлі та обслуговування, роботу закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.

Відновить роботу приміський транспорт, який не виходить за межі району. Усі ці заклади та транспорт зможуть функціонувати з дотриманням відповідних санітарних норм, передбачених для “жовтої” зони карантину.

В Надвірнянську цетральну лікарню в минулу п’ятницю завезено 30 тонн кисню для надання медичної допомоги хворим на коронавірус.
З державного бюджету надійдуть кошти в район в сумі 6 млн. грн. на придбання кисневої станції – заявив голова РДА.
Очільник району заслухав інформацію керівників структурних підрозділів та служб району щодо основних напрямів життєдіяльності району.

Станом на 12 квітня на Надвірнянщині підтверджено 3962 випадків інфікування коронавірусом, з них 58 – летальні (січень -10, лютий -24, березень-22, квітень-2). З 05.04.по10.04.2021року 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

В. о. Надвірнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  Тетяна Николайчук пояснила: довідка про тимчасову втрату працездатності свідчить про поважну причину відсутності працівника на роботі, але не може бути підставою для виплати так званих «лікарняних».
«Згідно з законом, довідки оплаті не підлягають. Зараз надійшли бланки листків непрацездатності, людина має право піти і обміняти довідку на листок непрацездатності. І знову повторно звернутися до роботодавця для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності», – повідомила Тетяна Николайчук.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *