Відбулось засідання районної комісії ТЕБ і НС

         19 листопада голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району за участі заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука та членів комісії.

         19 листопада голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району за участі заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука та членів комісії.
        Начальник відділу освіти РДА Степан Северилов доповів про виділення коштів із резервного фонду бюджету на придбання газового котла в Назавизівську ЗОШ І-ІІІ ст. з метою попередження зриву опалювального сезону.  Комісія вирішила:
1. Виділити кошти із резервного фонду бюджету в сумі 35 тис. грн. для придбання котла в Назавизівській ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Відділам освіти, культури райдержадміністрації та центральній районній лікарні (С.Северилов, О.Зварчук, С.Ємельянчук) встановити контроль за дотриманням режимних карт систем опалення в закладах освіти, культури та медицини протягом опалювального періоду 2015-2016 роки.
        Начальник Надвірнянського райавтодору Віктор Зінкевич довів до відома присутніх питання щодо створення на рівні району резервного запасу паливно-мастильних матеріалів в зимовий період 2015-2016 років. Після обговорення  комісія вирішила:
1. Управлінню фінансів райдержадміністрації (М.Обідняку) виділити із резервного фонду районного бюджету кошти в сумі 20 тис. грн. для створення резерву паливно-мастильних матеріалів. Розпорядником коштів визначити районну державну адміністрацію.
2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Г.Савчук) забезпечити використання коштів за призначенням.
           Щодо попередження виникнення пожеж в житловому секторі на території району доповів начальник районного відділу управління ДСНС в Івано-Франківській області А.Мочерняк. За результатами доповіді та з урахуванням їх обговорення, комісія вирішила:
1. Міському, селищним та сільським головам вжити заходів щодо посилення протипожежного захисту приватного житлового сектору, з метою націлення людей на безпечному користуванні пічного опалення в холодну пору року.
2. Районному відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (А. Мочерняку), міському, селищним та сільським головам організувати та провести роз’яснювальну роботу щодо дотримання належного стану пожежної безпеки в приватному житловому секторі, особливу увагу приділяти неблагополучним, багатодітнім сім’ям, одиноким, перестарілим людям.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *