Відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації

  

  
     3 вересня в Надвірнянській райдержадміністрації відбулося засідання колегії, яке провів голова районної державної адміністрації  Олександр Кеніз.

       На підставі розпорядження голови райдержадміністрації затверджено новий склад колегії.

      В роботі взяли участь  голови сільських, селищних рад, керівники структурних підрозділів РДА, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники правоохоронних, контролюючих органів, керівники навчальних закладів району та місцеві ЗМІ.

       Розпочався офіційний захід Державним Гімном України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які загинули на сході країни, у зоні АТО.

 Порядок денний колегії включав три питання:

        1. Про готовність закладів освіти району до нового 2015-2016 навчального   року та роботи в осінньо-зимовий період.
      2. Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 25.06.2015 № 126.
      3. Про хід виконання розпорядження райдержадміністрації від  22.05.2015 № 91 “Про забезпечення в районі організованого відпочинку та оздоровлення дітей в літній період 2015 року”.
       Розглядаючи кожне питання зокрема, Олександр Кеніз та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. Зокрема, велику увагу було акцентовано на стан підготовки навчальних закладів до осінньо-зимового періоду та нового навчального року. Під час колегії  наголошено, що цього року на освіту виділено 7.3 млн. грн. для покращення матеріально технічної бази навчальних закладів. За останні роки ці кошти є рекордними. Як поінформував начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов, всі навчальні заклади району готові до нового навчального року і розпочали свою роботу.
«Проведено ремонти, впроваджено енергозберігаючі технології (заміна вікон, дверей, переобладнання котлів). Також, з метою підготовки до опалювального періоду, проводиться закупівля дров та вугілля. На черзі – проведення тендерних процедур», – повідомив Степан Северилов.
   Постійно проводиться організаційна робота щодо вжиття заходів по підготовці об’єктів до опалювального періоду, заготівлі твердого палива та належного його зберігання. Станом на 01.09.2015 підприємствами паливно-енергетичного та житлово-комунального господарства району виконані першочергові заходи на 80% з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 р.р. З метою якісної підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 року виконавчим комітетам сільських рад, бюджетним організаціям та установам необхідно в першу чергу створити у повному обсязі необхідний запас усіх видів палива, у тому числі резервного, для роботи опалювальних котелень в осінньо-зимовий період та забезпечити ним соціально-побутову сферу – зазначив у своїй доповіді заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук.         
Як поінформувала начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Христина Богославець затверджено розпорядження райдержадміністрації від 22.05.2015 №91 «Про забезпечення в районі організованого відпочинку та оздоровлення дітей в літній період 2015 року».
     На проведення оздоровчої кампанії з районного бюджету використано 96936 грн. Протягом червня місяця працювали мовні відпочинкові табори організовані відділом освіти при Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Ланчинській ЗОШ І-ІІІ ст. та Делятинському НВК. У даних таборах відпочило 150 учнів. В районних відпочинкових  та денних таборах відпочило 577 дітей. Протягом 2015 року в УДЦ «Молода Гвардія» оздоровилось 15 дітей пільгових категорій. В обласних закладах оздоровлення та відпочинку дітей ПЗОВ «Лімниця»         (с. Вістова, Калушського району), ЛОК «Прикарпатські зорі» (с. Слобода, Коломийського району) та ОРК «Верховина» (смт. Верховина) оздоровилось 50 дітей пільгових категорій з нашого району. Надвірнянською міською радою в Польщу на відпочинок в рамках обміну міст-побратимів відправлена 21 дитина. Загалом по району в період 2015 року оздоровилось 1088 дітей пільгових категорій, з них 28  дітей учасників АТО.
    Підсумки роботи колегії підвів Олександр Кеніз. За результатами розгляду питань порядку денного засідання колегії будуть прийняті відповідні рішення керівництва РДА.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *