Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

        

24 лютого голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз провів засідання колегії райдержадміністрації. У засіданні взяли участь голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ, організацій та служб  району, селищні, сільські голови та  представники засобів масової інформації.
Про виконання бюджету району за 2016 рік доповів начальник управління фінансів РДА Михайло Обідняк, який зазначив, що до загального фонду місцевих бюджетів надійшло доходів 144365, 4 тис. грн. або  135, 2 відсотка до планових призначень за 2016 рік. В бюджет району додатково надійшло 3756,7 тис. грн. Забезпечено виконання планових показників по всіх видах надходжень, крім податку на прибуток підприємств комунальної власності по рентній платі за користування надрами місцевого значення, податку з власників транспортних засобів, платі за надання інших адміністративних послуг. Що стосується бюджетів територіальних громад то в основному всіма бюджетами місцевих рад забезпечено виконання дохідної частини їх бюджетів. Тільки чотири ради за результатами роботи за рік не виконали дохідні частини своїх бюджетів.
Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2016 рік доповів начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Уніят. В своєму виступі доповідач проаналізував виконання Програми соціально-економічного розвитку району за 2016 рік.
Начальник об’єднаної Державної податкової інспекції у Надвірнянському районі Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області Василь Гнатюк проінформував присутніх про стан сплати до бюджетів усіх рівнів податків, зборів та інших обов’язкових платежів суб’єктами  господарювання району за 2016 рік.
Про хід виконання спільного розпорядження Надвірнянської райдержадміністрації та виконання комітету Яремчанської міської ради від 15.08. 2016 № 201/167-р «Про проведення призову громадян Надвірнянського району і Яремчанської міської ради на строкову військову службу восени 2016 року» доповів заступник військового комісара Надвірнянського районного військового комісаріату Іван Шликов.
За інформацією про поводження з твердими побутовими відходами на території району виступив начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тарас Угринчук вказавши на те, що на протязі років пріоритетним питанням для Надвірнянського району є вирішення складної ситуації у сфері поводження з побутовими відходами. Суть проблеми полягає в тому, що полігон ТПВ розташований в урочищі «Кар’єр» с. Пнів, який експлуатується з 1995 року закритий на рекультивацію. Відділом архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства РДА розроблено «Програму поводження з твердими побутовими відходами в Надвірнянському районі до 2020 року». Дане питання буде розглядатися на черговій сесії районної ради.     
Колегія районної державної адміністрації заслухавши та обговоривши інформацію порядку денного взяла її до відома та з врахуванням пропозицій і доповнень винесла відповідні рішення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *