Відбулося фахове обговорення актуальних питань в діяльності міграційних підрозділів

В м. Яремче відбувся семінар, в якому взяли участь фахівці центрального апарату Державної міграційної служби, працівники міграційної служби з шести територіальних управлінь західного регіону України – Закарпаття, Волині, Буковини, Тернопілля, Львівщини, Івано-Франківщини, а також представники головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області і керівники низки ЦНАП органів місцевого самоврядування.
На семінарі йшлося про застосування законодавства у сфері реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб, ведення реєстру територіальних громад, здійснення адміністративного провадження у справах про правопорушення, що вчиняються громадянами-іноземцями, провадження за заявами про оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання. Упродовж заходу його учасники мали можливість обмінятися думками і виробити механізми вирішення тих чи інших питань в діяльності міграційної служби.

Вітаючи колег з інших регіонів, керівник міграційної служби Прикарпаття Сергій Саїв висловив переконання, що організаційне забезпечення, склад учасників, фаховий розгляд актуальних питань, ділове спілкування у мальовничому Яремчі надалі позитивно позначиться на якості роботи територіальних органів і підрозділів міграційної служби.

Упродовж одного робочого працівники міграційної служби територіальних управлінь західного регіону України отримали компетентні відповіді, роз’яснення, настанови від фахівців ДМС України, зокрема, Юрія Пляса, а також Олени Палієнко, заступника директора департаменту з питань громадянства, паспортизації та реєстрації і Олени Шеповалової, завідувача сектору організації та аналізу адміністративного провадження Департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства. Під час ділової зустрічі були прийняті оптимальні рішення з робочих питань, спрямовані на досягнення кращої взаємодії між різними інституціями. Адже живемо у постійній динаміці, часі змін і доповнень в законодавстві, запровадження суттєво нових рішень і підходів. Щоб бути компетентним, потрібно знати, вчитися, удосконалюватися.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *