Відбулося обговорення механізмів щодо визначення опалювальної площі користувачів субсидій

Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Богдана Кобилянського пройшла нарада за участю представників «Івано-Франківськгаззбут» щодо врегулювання питання стосовно визначення опалювальних площ, необхідних для виділення субсидій.
За словами Богдана Кобилянського, з початком опалювального періоду з’явилася кількість звернень від жителів населених пунктів Прикарпаття щодо унеможливлення отримання субсидії для тих домовласників, в яких наявна велика загальна площа житлових будинків, а опалюється лише їх частина.

«Для того, щоб зняти напругу серед прикарпатців необхідно розробити такий механізм, який дасть змогу визначити реальну опалювальну площу житла, – зазначив управлінець. – Для цього варто за участю сільських голів та депутатів місцевих рад провести огляди будинків та скласти акти їх обстеження, в яких буде зазначено реальну опалювальну площу».

Принагідно зазначимо, що загальна опалювальна площа об’єкта споживача без урахування площі лоджій, балконів, терас, а також площі приміщень, де відсутні тепловіддавальні поверхні (радіатори, регістри, стінки печей, трубопроводи систем опалення тощо), які безпосередньо не з’єднані з опалювальними приміщеннями дверними та іншими отворами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *