Відбулося засідання оновленого складу спостережної комісії при ОДА щодо взаємодії з установами виконання покарань

9 грудня за участю заступниці голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулося засідання оновленого складу спостережної комісії при облдержадміністрації. Склад комісії затверджений розпорядженням від 04.09.2020 р. № 455.

У заході взяли також участь запрошені представники головного управління Національної поліції в області, державних установ «Коломийська виправна колонія» № 41 та «Івано-Франківська установа виконання покарань» № 12, а також філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області.

У відповідності до вимог положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 01.04.2004 р. № 429 (із змінами) члени комісії обрали зі свого складу заступника голови комісії. Ним стала заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення департаменту соціальної політики облдержадміністрації Галина Сеник.

Також розглянуто питання щодо організації роботи комісії у 2021 році, затверджено графік проведення її засідань та обговорено питання щодо організації взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.

Світлана Онищук наголосила на необхідності співпраці обласної та районних (міських) спостережних комісій задля створення належних умов для тримання засуджених осіб та здійснення заходів соціального патронажу щодо осіб, звільнених від відбування покарання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *