Відбулись “Козацькі забави – 2014”

         Сьогодні на стадіоні «Нафтовик» міста Надвірна відбулося культурно-спортивне свято "Козацькі забави 2014", присвячене 72-й річниці створення УПА і відзначення Дня Українського козацтва.

         Сьогодні на стадіоні «Нафтовик» міста Надвірна відбулося культурно-спортивне свято "Козацькі забави 2014", присвячене 72-й річниці створення УПА і відзначення Дня Українського козацтва.
       Взяли участь трудові колективи філії ПАТ «Прикарпаттябленерго» Надвірнянський РЕМ, відділу освіти райдержадміністрації, Надвірнянського районного відділу управління ДСНС України в області, команда селища Делятин.        З вітальним словом на свято спорту завітали перший заступник голови Надвірнянської райдержадміністрації Андрій Крицький та начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Тарас Дем’янчук. У вітальному слові Андрій Крицький привітав учасників змагань, побажав командам добрих спортив-них результатів та чесної перемоги.
          В ході змагань команди визначили кращих у 6 дисциплінах: армреслінгу, присідання на одній нозі, перетягування легкового автомобіля, бігу на 60 м, естафеті з обтяженнями, перетягування канату.
     У змаганнях з бігу на 60 метрів переміг Дмитро Дудко, представник команди Надвірнянського районного відділу управління ДСНС України в області.
       В естафеті з обтяженнями першість виборола команда Надвірнянського районного відділу управління ДСНС України в області.
    У перетягуванні канату перемогла команда філії ПАТ «Прикарпаттябленерго» Надвірнянський РЕМ.
     Переможцем у присіданні на одній нозі став Стельмащук Володимир з команди Делятина,  який зробив 27 присідань.
    Найшвидше перетягнув легковий автомобіль Нищей Василь, представник команди Делятина, який також став переможцем у змаганнях з армреслінгу.
   В загальнокомандному заліку третє місце виборола команда філії ПАТ «Прикарпаттябленерго» Надвірнянський РЕМ, друге – команда Надвірнянського районного відділу управління ДСНС України в області, а перемогла команда смт. Делятин. Переможці були нагороджені спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, а також цінними призами від райдержадміністрації.
     В спорткомплексі «Нафтохімік» відбувся фінал з волейболу між командами ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» м. Надвірна і Чорних Ослав, які попередньо стали переможцями в своїх групах. Перехідний кубок району з волейболу, в запеклій боротьбі, виборола команда ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» з рахунком 3:1. Учасники отримали спільні грамоти райдержадміністрації і районної ради.
      На цьому заходи з відзначення 72-ї річниці створення УПА і  Дня Українського козацтва  в районі не завершуються, в п’ятницю 17 жовтня відбудуться спортивні ігри з волейболу, футболу, тенісу, шахів та шашок між командами установ та підприємств району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *