Відбувся День депутата

 

 
4 червня 2015  року в залі засідань адмінбудинку під головуванням голови районної ради Василя Поповича відбувся День депутата, на якому були розглянуті проекти матеріалів, що виносяться на розгляд 33 сесії районної ради.
На початку роботи засідання голова районної ради Василь Попович представив депутатському корпусу нове керівництво райдержадміністрації голову РДА Олександра Кеніза та заступників РДА Івана Тодорука та Богдана Зеленчука.
Начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства РДА Тарас Угринчук доповів про те, що розроблено два проекти  перспективного плану формування спроможних громад нашого регіону. Також виготовлено пакети відповідних документів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 214 «Про затвердження методики формування спроможних територіальних громад», які направлені на розгляд та затвердження в облдержадміністрацію.        
Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Михайло Обідняк ознайомив присутніх із виконанням районного бюджету за перший квартал 2015 року.
На засіданні було розглянуто питання про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності  прокуратури Надвірнянського району, про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Надвірнянського РВ УМВС України в Івано-Франківській області, про виконання рішення районної ради від 05.03.2015 № 849-32/2015 "Про виконання рішення районної ради від 08.05.2014 № 707-26/2014 “Про стан цивільного захисту населення в районі".
Депутати районної ради висловили свої зауваження та пропозиції до проектів рішень, включених в порядок денний 33 сесії районної ради.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *