Відділ документообігу, контролю та звернень громадян

Адреса:
м-н Шевченка 33
м. Надвірна, 78405
zagal@nadrda.gov.ua
Розпорядок роботи:
понеділок – четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

Структура відділу

Андріїв Ярослав Богданович начальник відділу (03475) 2-91-10
Глушко Марія Олексіївна
Думенко Оксана Богданівна
Тацяк Іванна Ярославівна
Нагорняк Олександра Василівна
Лавринович Оксана Василівна
Кисляк Марія Михайлівна

Клюфінська Тетяна Миронівна

головний спеціаліст( дек. відпустка)
головний спеціаліст( дек.відпустка)
головний спеціаліст
головний спеціаліст (дек. відпустка)
головний спеціаліст
головний спеціаліст

головний спеціаліст

(03475) 2 -91-10

Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян у 2017 році

Протягом 2017 року до Надвірнянської райдержадміністрації від жителів району поступило 376 звернень громадян, що на 53 звернення більше в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.
З них:
–   на особистому прийомі зареєстровано – 77 звернень;
–   надійшло поштою – 299 звернень.
За період 2017 року до райдержадміністрації надійшло 63 колективних звернень, що на 26 більше, ніж за 2016 року.
За результатами розгляду: вирішено позитивно – 25, відмовлено у задоволенні – 11, роз’яснено по суті – 244, інше – 96.
Протягом звітного періоду громадянами у своїх зверненнях було порушено 376 питань. Одним із основних питань, з якими звертались громадяни  – питання транспорту і зв’язку 80, аграрної політики і земельних відносин 77, та соціального захисту населення 55.
Найбільша кількість звернень до райдержадміністрації надійшло від жителів: м. Надвірна, с. Пнів, с. Пасічна, смт. Битків, смт. Делятин,                смт. Ланчин, с. Назавизів.

Найбільше звертались до органів влади вищого рівня жителі таких населених пунктів:
м. Надвірна, смт. Битків, смт. Делятин, смт. Ланчин, с. Білі Ослави,           с. Пнів; с. Пасічна; с. Красна; с. Добротів;

Відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2008 року№ 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у райдержадміністрації здійснювався постійний контроль за організацією роботи із зверненнями громадян та забезпечувалися організаційні заходи щодо виконання його положень:
–  забезпечено функціонування «гарячої» телефонної лінії при райдержадміністрації;
–  затверджено графіки особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації;
–  функціонує постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян;.
– проводилась відповідна робота щодо надання методичної та практичної допомоги структурним підрозділам райдержадміністрації та виконкомам селищних і сільських рад у роботі із зверненнями громадян, дотриманням інструкції з діловодства за зверненнями громадян.

У райдержадміністрації створено необхідні умови для участі заявників у  розгляді поданих ними звернень, надається можливість ознайомлюватися з матеріалами перевірок під час розгляду звернень.

Головою райдержадміністрації взято на особистий контроль розгляд звернень учасників АТО та пільгової категорії населення.
З метою оперативного отримання мешканцями району інформації з питань, що їх турбують, у звітному періоді, при райдержадміністрації забезпечено функціонування «гарячої» телефонної лінії, на яку надійшло 3 звернення.
З метою здійснення постійного моніторингу та контролю за станом роботи та додержанням законодавства з питань звернень  громадян, доступу до публічної інформації, в райдержадміністрації аналітичні матеріали з даної проблематики регулярно подаються на розгляд керівнику апарату райдержадміністрації. За звітний період 2017 року зареєстровано 39 інформаційні запити «Про доступ до публічної інформації», які в повному обсязі були виконані.

Протягом 2017 року до Надвірнянської райдержадміністрації надійшло з Урядової “гарячої”лінії – 812 звернень. В основному звернення стосувалися соціального захисту, транспорту, комунального господарства та охорони здоров’я. Всі звернення розглянуті та надіслані відповіді заявникам.
З метою здійснення додаткових заходів, спрямованих на поліпшення інформованості населення та забезпечення конституційних прав громадян на звернення на веб-сайті райдержадміністрації постійно публікуються графіки особистих прийомів керівництвом облдержадміністрації та райдержадміністрації.

Систематично здійснюється аналіз та узагальнення стану роботи зі зверненнями громадян за підсумками відповідного періоду. Інформація та статистичні звіти надсилаються в облдержадміністрацію і розміщуються на веб-сайті райдержадміністрації.
Слід зауважити, що найчастіше звертаються зі своїми проблемами до різних органів влади пенсіонери та малозахищені верстви населення. У більшості випадків звернення задовільняються. Але багато звернень потребують звичайного роз’яснення.
Щоденно ведеться реєстрація усних, письмових  звернень громадян в автоматизованій системі “Звернення”, що значно покращило роботу із зверненнями.

Надсилаються нагадування виконавцям з метою недопущення порушень термінів  розгляду ними звернень громадян.
Щоквартально контактному центру облдержадміністрації надсилався  письмовий та цифровий звіт щодо стану розгляду звернень громадян у відділах, управліннях, службах райдержадміністрації, виконавчих комітетах місцевих рад району.
Працівниками відділу щоденно надається методична та практична допомога працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації з питань підготовки  відповідей  за  результатами  розгляду звернень  громадян.

Враховуючи  актуальність  проблем, пов’язаних з роботою щодо  своєчасного та якісного розгляду звернень громадян, дотримання вимог інструкції з ведення діловодства структурними підрозділами райдержадміністрації, керівництвом  райдержадміністрації вживаються всі можливі заходи з метою покращення роботи  з  даного  питання.

Роботі із зверненнями громадян районна державна адміністрація постійно приділяє велику увагу. Відповідальних працівників, які безпосередньо розглядають звернення, налаштовують на практичне вирішення всіх проблем. Це один із пріоритетних напрямів роботи райдержадміністрації. Самі ж звернення розглядаються керівництвом райдержадміністрації, як важливе джерело інформації про реальний стан справ із соціальним захистом краян, якістю послуг, які надають різні підприємства та установи району.

Начальник відділу документообігу,
контролю та звернень громадян
апарату райдержадміністрації

Ярослав Андріїв

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *