Відпуск інсуліну на 2019 рік

Відбулася нарада за участю голови райдержадміністрації Олександра Кеніза, першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, головного лікаря ЦРЛ Сергія Ємельянчука, завідуючої КП Аптека №100 Людмили Кунько, директора комунального підприємства “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” Надвірнянської районної ради Емілії Сем’янів, начальника управління Державної казначейської служби України у Надвірнянському районі Надії Полатайко та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.
В ході зустрічі обговорили питання заключення угоди між КП Аптека №100 та ЦРЛ на відпуск інсуліну на 2019 рік.
Фахівці розповіли, як система реімбурсації лікарських засобів діє в районі, а також ознайомили з пілотним проектом, який проходить по всій Україні щодо відшкодування вартості інсулінів.
За словами Богдана Зеленчука райдержадміністрація виступає як надійний партнер аптечної мережі. Також посадовець запевнив, що всі виплати здійснюються вчасно, оскільки між усіма інстанціями є порозуміння.
Для Надвірнянщини на 2019 рік передбачено 1,578 млн. грн. державних коштів. На сьогодні в районі зареєстровано 353 хворих на цукровий діабет І та ІІ типу.
Варто зазначити, що з січня минулого року в області почала діяти програма реімбурсації (відшкодування за виписані рецепти на інсулін). Запровадження програми діє відповідно по постанов КМУ від 05 березня 2014 року №73 «Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну» та від 23 березня 2016 року №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *