Відвідали сім’ю полоненого моряка Андрія Ейдера

Уже другий місяць поспіль увага українського суспільства прикута до долі військовополонених моряків, судна яких обстріляли у Керченській протоці спецназівці ФСБ, за, начебто незаконний перетин державного кордону Російської Федерації. Зараз моряків утримують під арештом в слідчому ізоляторі у Москві. 15 січня Російський суд обрав полоненим запобіжний захід тримання під вартою до 24 квітня 2019 року. З тривогою за подіями у Москві спостерігає батько наймолодшого моряка Андрія Ейдера – Дмитро. Найбільше його цікавить здоров’я сина.
Батько Андрія, з новою сім’єю уже 8 місяців проживають у Надвірній. Вони переїхали з Одеси і зараз орендують будинок, який стараються облаштувати. Вирішити побутові проблеми Дмитро Євгенович пробує самостійно, але плече допомоги підставляє місцева влада. Райдержадміністрація закупила меблі, надала сприяння в придбанні дров та допомогла родині в отриманні соціальних допомог. Керівництво РДА надаватиме усіляку підтримку сім’ї.
Дмитро Євгенович займається народними ремеслами коваль-зброяр. Всі свої зусилля направив на те, щоб звільнити з полону сина. Він впевнений, що Андрій здолає всі труднощі і повернеться додому.
Батько розповідає, ще змалку Андрій полюбив море, тому вступив до Одеського морського транспортного ліцею. Після його закінчення підписав контракт на службу у ВМС. Андрій наймолодший з військовополонених, у грудні йому виповнилось 19. Своє день народження святкував за гратами. А на флоті встиг прослужити лише понад два місяці.
Дмитро каже, дуже б хотів побачитись з сином, обійняти і підтримати його та боїться що при перетині російського кордону і сам може опинитись в руках окупанта.
Попри всі труднощі сім’я не втрачає віри в те, що вже незабаром всі українські полонені будуть звільнені. А його син зможе нести військову службу на Прикарпатті ближче до батька, братів і сестри.
Сьогодні тривогу Ейдерів розділяють українці. Всі разом вірять, що вже завтра побачать українських героїв на рідній землі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *