«Вік і безробіття…Кроки до успішного працевлаштування»

В Надвірнянському районному центру зайнятості 12 березня 2016 року  відбувся семінар для безробітних осіб на тему: «Особливості зайнятості осіб старше за 55 років».

В Надвірнянському районному центру зайнятості 12 березня 2016 року  відбувся семінар для безробітних осіб на тему: «Особливості зайнятості осіб старше за 55 років».
Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк розпочала семінар з вправи «Знайомство», в ході якої безробітні розповіли про особистий пошук роботи при працевлаштуванні під час зустрічі з роботодавцем.Разом з присутніми взяли активну участь у дискусії щодо становлення у професійному середовищі осіб, яким більше 55 років та їх кар’єрного росту, обговорили як подолати стереотипи щодо працевлаштування таких осіб. У вправі «Переваги людей середнього віку» були сформовані кроки до успішного працевлаштування. Фахівець наочно показала та роз’яснила роботу подачі резюме у Веб- портал «Труд» за допомогою Інтернет-сайту, пошуку вакансій у тайч-скріні, папками з описом професій та спеціальностей з інформацією та переліком підприємств, які діють на території району.  
“Саме вам слід довести, що  ви конкурентоспроможні,  пам’ятайте – проявивши себе досвідченим працівником в резюме і сучасною людиною на співбесіді, ви отримаєте масу переваг під час працевлаштування. Вибір за власну успішність завжди з вами» – наголосила фахівець. Отже, такі заходи сприяють “підняттю” самооцінки, впевненості у власних силах та у завтрашньому дні.
 
 
Відділ активної підтримки безробітних
Надвірнянський районний центр зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *