Виплата орендної плати за земельні ділянки

За участі голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза відбулася нарада з питань виплати орендної плати за земельні ділянки за межами населеного пункту с . Пасічна (врегулювання земельних відносин на території с. Пасічна ) участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, начальника відділу міськрайонного управління у Надвірнянському районі та м. Яремчому головного управління Держгеокадастру Іван Забронський, начальник управління фінансів райдержадміністрації Леся Свідрак, головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Тетяна Угринюк, сільський голова с. Пасічна Василь Михайлюк та представник ПрАТ “Івано-Франківськцемент”.
Очільник району акцентував увагу присутніх на підвищенні контролю за сплатою податків, що безпосередньо впливають на поповнення місцевих бюджетів зокрема: земельного податку, орендної плати за землю. Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди землі на рівні не менше 3 відсотків нормативної-грошової оцінки, що відповідає чинному законодавству
За результатами наради головою райдержадміністрації прийняті відповідні рішення, дані доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *