Віталій Федорів: На Прикарпатті розбудовується мережа надання медичних послуг

Голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів побував в обласному перинатальному центрі, де відбулося відкриття відділення неонатального та постінтенсивного виходження новонароджених.

«На Прикарпатті розбудовується мережа надання медичних послуг. Розвиток перинатального центру є пріоритетним у роботі обласної влади, оскільки тут надається висококваліфікована спеціалізована допомога вагітним і породілям. Не дивлячись на проблему, яка виникла цього року – це захворюваність на коронавірус, ми все ж не зупиняємось і працюємо над виконанням найважливіших планів із вдосконалення закладів охорони здоров’я області», – зазначив у коментарі представникам засобів масової інформації керівник Івано-Франківщини Віталій Федорів.

Також посадовець наголосив, що створення новітнього медичного відділення неонатального та постінтенсивного виходження новонароджених, де надається медична допомога дітям, які народилися завчасно, мають деякі патології є ключовою умовою надання якісної та доступної лікарської допомоги. Задля цього сконцентровано інвестиційні ресурси та придбано необхідне обладнання. Зауважувалося, що проведено ремонт приміщення цього відділення у відповідності до сучасних умов та придбано необхідне медичне обладнання.

Директор КНП «Івано-Франківський обласний перинатальний центр» Юрій Павлушинський розповів: «Вдосконалене функціонування цього відділення є надзвичайно важливим, оскільки минулоріч було зафіксовано 316 передчасних пологів, 22 дітей народилося із вагою до одного кілограма, деякі діти народжуються з патологіями. Якщо їм вчасно надавати професійну допомогу, то в них є великі шанси бути здоровими. Задля створення цього відділення виділені державні та залучені необхідні спонсорські інвестиційні кошти».

Важливо зазначити, що функціонування цього відділення продиктовано часом і специфікою надання медичної допомоги новонародженим дітям та дасть можливість забезпечити необхідне виходжування, реабілітацію дітей, які пройшли лікування у відділенні інтенсивної терапії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *