Віталій Федорів доручив активізувати роботи на автошляхах Івано-Франківськ-Тернопіль та навколо обласного центру

Про безпрецедентні об’єми фінансування дорожньої галузі Прикарпаття, стан проведення та нові виклики в організації роботи дорожньої галузі доповів на нараді у голови облдержадміністрації Віталія Федоріва керівник Служби автомобільних доріг області Василь Буджак під час розгляду питання з реалізації Національного проекту «Велике будівництво».

«Основне завдання САД – виконання програми Президента України «Велике будівництво». Фінансовий ресурс, який виділено на ремонт і будівництво запланованих об’єктів, є найбільшим за останні п’ять років. Обсяг робіт є дуже значним, оскільки кошти надходять постійно, і ми плануємо ввести в дію нові об’єкти, – зазначив Василь Буджак. – На цей час надійшло 50 млн грн, які плануємо використати на найбільш проблемних ділянках, а це – ремонт дороги Р-21 «Долина-Хуст» та М-12 «Рогатин-Лопушна». Перед нами постали нові виклики – організація руху і безпека на відремонтованих доргах. Будемо звертатися до Кабміну з пропозиціями на 2021 рік щодо будівництва нових доріг, підпірних стінок та транспортних розв’язок, особливо у Карпатському регіоні».

Віталій Федорів доручив активізувати роботи на дорозі Івано-Франківськ – Тернопіль та в районі міста Івано-Франківська. Особливу увагу необхідно також звернути на облаштування придорожніх смуг, їх очистки від старих насаджень та приведення до вимог державних будівельних норм.

Додамо, що постановами Кабінету міністрів України затверджено обсяг фінансування на виконання робіт з будівництва, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення Івано-Франківської області в сумі 1 876,2 мльйонів гривень, Роботи заплановано провести на 15 об’єктах та відремонтувати і ввести в експлуатацію 118,5 км дорожнього покриття.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *