Віталій Федорів: Навіть у складних умовах пандемії коронавірусу увага до виконання місцевих бюджетів є вирішальною

Про хід виконання місцевих бюджетів за вісім місяців йшлося на онлайн-нараді у Віталія Федоріва. Участь у нараді взяли і голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько та заступник голови райдержадміністрації Ярослав Гундяк.

«Навіть у складних умовах пандемії коронавірусу увага до виконання місцевих бюджетів є вирішальною. Було проведено багато нарад на державному та місцевих рівнях, вишукані усі можливі фінансові джерела задля вирішення життєвих питань розвитку Прикарпаття», – зазначив Віталій Федорів під час сьогоднішньої наради.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич зауважила, що станом на 1 вересня надходження доходів до загального фонду зведеного бюджету області, без урахування міжбюджетних трансфертів, склали 4 073,3 млн. грн. і зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 4,6 відсотки. Виконання затверджених планових показників з урахуванням змін складає 100,1 відсоток.

Водночас, із 14 бюджетів районів їх часткове виконання не забезпечено по чотирьох, зокрема Богородчанському, Верховинському, Косівському та Тисменицькому. Із 33 бюджетів об’єднаних територіальних громад їх виконання не забезпечено по 24, з них найбільше по Новицькій, Дзвиняцькій, Тлумацькій, Білоберізькій, Витвицькій, Спаській, Вигодській, Коломийській та Калуській об’єднаних територіальних громадах.

Окрім того, частково не виконані бюджети міст Болехів, Яремче та Бурштин.  Показник виконання обласного бюджету складає 96,6 відсотків.

Наголошувалося важливості надходжень доходів до місцевих бюджетів податків із фізичних осіб, які складають 2 569,0 млн. гривень.

За звітний період надходження із плати за землю склали 401,8 млн. гривень. Затверджені планові показники з урахуванням змін виконано на 100,5 відсотків.

Очільник області наголосив: «За чотири місяці, які залишилися до кінця року, ми повинні забезпечити планове виконання місцевих бюжетів попри усі труднощі, які виникли цьогоріч. Задля належного функціонування регіону доручаю усім головам районних державних адміністрацій особливу увагу приділяти податкам, які забезпечують надходження до місцевих бюджетів».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *