Віталій Федорів обговорив з головами райдержадміністрації стан реалізації об’єктів, які споруджуються за державні кошти

Хід відновлення інфраструктурних споруд, пошкоджених червневою стихією, будівництво нових об’єктів за рахунок коштів державного бюджету, використання субвенцій на розвиток галузей освіти та охорони здоров’я. Такі питання сьогодні під наради з головами райдержадміністрацій обговорив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

Керівник області проаналізував у розрізі районів відсоток готовності об’єктів, які були зруйновані чи пошкоджені природною стихією у червні цього року, і на які з державного бюджету було направлено кошти у сумі 480 мільйонів гривень. Зокрема, йшлося про відновлення захисних споруд, дамб, автодоріг та мостів.

Зазначалося, що наразі на багатьох об’єктах вже завершено і профінансовано усі роботи. На деяких проведено експертизу, тендерні процедури.

Також йшлося про використання коштів освітньої субвенції, спрямованої на придбання обладнання для програми «Нова українська школа», ремонт харчоблоків, виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, рівень розрахунків за спожиті енергоресурси у закладах соціальної сфери.

«Ключовим завданням для голів районних державних адміністрацій на сьогодні є завершення всіх робіт на об’єктах, які зруйнувала стихія, – наголосив Віталій Федорів. – Задля цього для області виділили чималий фінансовий ресурс, який необхідно максимально ефективно та раціонально спрямувати на відновлення доріг, мостів, дамб».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *