Віталій Федорів: Обласна влада всебічно сприятиме діяльності підприємств з іноземними інвестиціями, які створюють нові робочі місця та наповнюють місцевий бюджет

Вчора голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, заступник голови ОДА Євген Фербей та представник Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні Андрій Павлів побували на ТОВ «Електролюкс Україна», де ознайомилися із технологічними потужностями підприємства, яке виготовляє автоматичні пральні машинки відомого бренду.

Зазначимо, що дане виробництво засноване шведськими інвесторами і функціонує на теренах Прикарпаття з 2011 року.

За словами директора «Електролюкс Україна» Романа Рубльовського, на сьогодні 70 відсотків продукції, яка виробляється на підприємстві, активно реалізується на світових ринках. Ключовими імпортерами є Польща, Чехія Італія.

На переконання Віталія Федоріва, успішна діяльність підприємств із іноземним капіталом є важливою для розвитку економіки області, оскільки вони створюють нові робочі місця, наповнюють місцевий бюджет, дають посил для приходу нових інвесторів.

«Прикарпаття відкрите до співпраці з іноземними інвесторами, адже розуміємо, що окрім забезпечення зайнятості людей, інвестиції дають змогу покращити якість життя працівників, – наголосив Віталій Федорів. – Зі свого боку хочу запевнити, що обласна влада сприятиме реалізації інвестиційних проектів на Івано-Франківщині, забезпечуватиме прозорість ведення бізнесу».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *