Віталій Федорів: Прикарпаття відкрите до співпраці з іноземними інвесторами

Про налагодження нових підходів співпраці між Івано-Франківщиною та Державною установою «Офіс залучення та підтримки інвестицій» задля розвитку ефективної інвестиційної діяльності йшлося сьогодні під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва із виконавчим директором організації Сергієм Цівкачем і регіональним представником Андрієм Павлівим.

Зазначалося, що найбільш перспективними для залучення міжнародних інвестицій на Прикарпатті є туристична індустрія, а також середній бізнес. Однак, на переконання представників ДУ «Офіс залучення та підтримки інвестицій», є ряд перепон, які перешкоджають роботі інвесторів та унеможливлюють розвиток багатьох галузей економіки. Це, зокрема, стосується спрощення процедур регуляторної політики на місцевому рівні, вирішення проблемних питань щодо облаштування водоочисних споруд у гірських районах Івано-Франківщини, підведення електромереж, налагодження роботи щодо переробки твердих побутових відходів.

«Івано-Франківщина є багатою для розвитку підприємництва. Перспективними та цікавими для інвесторів  можуть  бути туристична сфера і агропромисловий сектор. Однак для цього слід вирішити ряд питань, які перешкоджають роботі іноземних капіталовкладників та створюють бар’єри на шляху до розвитку», – зазначив у розмові Сергій Цівкач.

Сергій Цівкач підкреслив, що ДУ «Офіс залучення та підтримки інвестицій» готовий до плідної співпраці, зокрема, пошуку потенційних інвесторів, які змінять обличчя регіону.

Зі свого боку Віталій Федорів розповів про роботу обласної влади щодо залучення інвестицій,  зокрема, поінформував гостей про розвиток дорожнього господарства як однієї із ключових умов розвитку туристичної індустрії.

«Поступ туризму неможливий без якісних автомагістралей, – наголосив Віталій Федорів. – Упродовж багатьох років область недофінансовувалася із Державного бюджету належним чином, у зв’язку з чим  тисячі кілометрів доріг не ремонтувалися і стали непроїзними. Тож сьогодні ми активно залучаємо із різних джерел фінансовий ресурс на відновлення та будівництво нових автошляхів. Переконаний, що якісна дорожня інфраструктура дасть поштовх до розвитку усіх сфер соціально-економічного життя», – резюмував Віталій Федорів.

Керівник області наголосив, що Прикарпаття відкрите до співробітництва із іноземними партнерами та готове сприяти роботі інвесторів, які виявлять зацікавленість у розвитку області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *