Віталій Федорів привітав працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства області з професійним святом

Сьогодні у Службі автомобільних доріг області, напередодні професійного свята, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства України.

Привітати працівників галузі та побажати їм успіху у нелегкій роботі – будівництві автошляхів та мостів – завітав голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

«2020 рік ознаменувався на Прикарпатті роком будівництва доріг та мостових переправ, – відзначив Віталій Федорів. – Дорожня галузь області завдяки клопіткій праці своїх працівників та спрямованому за сприяння Президента України фінансовому ресурсі отримала потужний стимул для розвитку».

За словами начальника САД в області Василя Буджака, на Івано-Франківщині не залишилося об’єктів дорожньої сфери, де б не проводилися чи не розпочалися будівельні роботи. Особливим досягненням Служби автомобільних доріг цьогоріч є новозбудований двохсотметровий міст через річку Дністер, а також повністю відновлені дороги державного значення у Верховинському районі.

Під час урочистостей за вагомі досягнення у роботі працівників галузі нагородили почесними грамотами та відзнаками. Привітали цього дня й ветеранів галузі та представників підрядних організацій.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *