Віталій Федорів привітав працівників «Прикарпаттяобленерго» з 90-річчям компанії

Сьогодні в Івано-Франківську в центральному офісі акціонерного товариства «Прикарпаттяобленерго» розпочалися урочистості з нагоди 90-річчя компанії.

У заходах взяв участь голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів та вручив кращим працівникам компанії відзнаку «За заслуги перед Прикарпаттям» і грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради.

«Сьогодні «Прикарпаттяобленерго» стабільно входить в десятку найкращих в Україні  енергетичних підприємств та є одним з найбільших платників податків до бюджетів усіх рівнів в області, – зазначив, вітаючи присутніх, Віталій Федорів. – Від вашої злагодженої роботи залежить надійне забезпечення енергією споживачів та розвиток економіки нашого краю. Політика компанії – це соціально відповідальний бізнес. До того ж, у «Прикарпаттяобленерго» успішно функціонують футбольна академія та команда «Ураган», які гідно представляють Прикарпаття в Україні та за кордоном».

 

Довідково

16 серпня 1930 року Станіславська електростанція вперше видала промисловий струм. Сьогодні АТ «Прикарпаттяобленерго» – це мережа із семи філій та центральним офісом в Івано-Франківську. Загальна чисельність працівників налічує понад три тисяч чоловік. На підприємстві  відкрито Музей історії електрифікації Прикарпаття.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *