Віталій Федорів: Серпень має стати ключовим місяцем у виконанні робіт національної програми «Велике будівництво», ліквідації наслідків стихії, зведенні та ремонту доріг

На цьому наголосив під час онлайн-наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівниками районів голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів. Участь у нараді взяв також заступник голови райдержадміністрації Ярослав Гундяк.

«Президент України та Уряд визначили завдання та забезпечили область фінансовим ресурсом. Тому мегаважливе завдання – посилити роботу з використання коштів для подолання наслідків стихії: забезпечити виплати постраждалим людям, відновити газопостачання, відремонтувати дороги, мости і дамби», – сказав керівник Прикарпаття.

Йшлося про виконання завдань, визначених на селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та протокольних доручень  минулотижневої наради у голови ОДА. Віталій Федорів наголосив на незворотності проведення адміністративної реформи і доручив відповідним службам провести заходи щодо дотримання фінансової та виконавської дисципліни   органами виконавчої влади області.

Про  виконання бюджету області за І півріччя 2020 року доповіли перший заступник начальника головного управління ДПС в області Віктор Глушпенко та директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич.

Зазначено, що впродовж січня-червня цього року платниками податків області сплачено до бюджетів усіх рівнів 5,6 мільярда гривень, в тому числі до місцевих бюджетів залучено 2,9 мільярда гривень, до Державного бюджету – 2,7 мільярда гривень. Забезпечено виконання затверджених планових показників доходів загального фонду місцевих бюджетів на рівні 97 відсотків,

До місцевих бюджетів області (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 3 247,8 млн грн, з яких до загального фонду – 2 952,6 млн грн, спеціального фонду – 295,1 млн гривень.

Станом на липень спостерігається позитивна динаміка, проте  в силу об’єктивних обставин із запровадженням карантинних обмежень, що діють з середини березня у зв’язку з загрозою поширення COVID-19, розрахунково втрати податкових надходжень склали близько 50 мільйонів гривень.

Наголошувалося на необхідності  співпраці між податковою службою та місцевими органами влади щодо якісного адміністрування місцевих податків та надано пропозиції для активізації цього процессу.

«Надходження до бюджетів є тим індикатором, що вказує на ефективність роботи влади, – зазначив Віталій Федорів. – Навіть у складних умовах пандемії ми не робили секвестр бюджетів. Обласний бюджет зі своїми зобов’язаннями справиться. Доручаю посилити роботу щодо легалізації виплати заробітної плати і надходження відповідних податків і зборів до бюджетів всіх рівнів».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *