Віталій Федорів: Синьо-жовтий Прапор – це символ нашої єдності, могутності та віри у краще майбутнє

Сьогодні в Івано-Франківську на Вічевому майдані відбулися урочистості з нагоди Дня Державного прапора. Присутні хвилиною мовчання вшанували борців, полеглих за волю і незалежність нашої держави. Архієреї українських церков освятили синьо-жовтий стяг, який гордо замайорів над центральним майданом обласного центру.

В офіційній церемонії урочистого підняття Державного прапора України взяли участь голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, родина загиблого на Сході України  Петра Безпалька,  військовослужбовець  Збройних сил України  Павло Ткачук,  народні депутати України,  ветерани визвольних змагань, кращі учні та представники громадськості.

«23 серпня, напередодні Дня Незалежності, ми вшановуємо один із трьох символів  суверенітету нашої держави – Державний прапор України», –  сказав, звертаючись до учасників свята Віталій Федорів. –  Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною  памяттю  та гордістю народу. На превеликий жаль, сьогодні Український Прапор, прапор кольорів мирного неба і золотого поля, залитий кровю найкращих синів українського народу і окроплений сльозами  матерів. Ми продовжуємо сплачувати  високу ціну за право називатися нацією гордих, вільних і відповідальних громадян.  Згадуємо сьогодні і дякуємо нашим військовим, які захищають східні рубежі нашої держави. Сьогоднішні урочистості  ми присвячуємо всім перемогам українського духу і української зброї, адже наш Прапор – це символ нашої єдності, могутності та віри у краще майбутнє».

У середмісті Івано-Франківська з нагоди свята впродовж дня відбуватимуться  різноманітні акції – в’язання символічної стрічки єднання, презентація книги «Івано-Франківськ – місто героїв»,  а для  найменших мешканців розгорнуто виставкове дитяче містечко «Україна – це ми!».

Також заходи з відзначення Дня Державного прапора 29-ої річниці Незалежності України пройдуть в усіх населених пунктах області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *