Віталій Федорів: У найближчій перспективі необхідно визначитися з новими об’єктами Національної програми «Велике будівництво», щоб з 2021 року розпочати роботи

Сьогодні під час онлайн-наради у голови облдержадміністрації Віталія Федоріва з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, головами РДА проаналізовано ситуацію щодо стану реалізації проектів нового будівництва амбулаторій, що фінансувалися у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету, та інформацію про стан реалізації проектів у рамках Національної програми «Велике будівництво». Участь у нараді взяли голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько, заступник голови райдержадміністрації Ярослав Гундяк, представники відділів райдержадміністрації та головний лікар КНП “Надвірнянська центральна районна лікарня” Сергій Ємельянчук.

Наразі здано в експлуатацію вісім амбулаторій із 39, які заплановано збудувати в області. На 2020 рік передбачено 88609,324 тис.грн в т.ч. з державного бюджету – 82167,178 тис.грн та з місцевого бюджету – 6442,147 тис.грн.

Станом на початок серпня поточного року в амбулаторіях в с. Олієво-Королівка Городенківського та с. Креховичі Брошнів-Осадської ОТГ Рожнятівського районів завершено будівельні роботи та подано необхідну документацію в ДАБІ для отримання декларації про готовність до експлуатації об’єктів. У стані завершення будівельних робіт – 21 амбулаторія. По 14 об’єктах будівельні роботи завершені від 80% до 100% .

У рамках національної програми «Велике будівництво» передбачена реалізація проєктів з покращення матеріально-технічної бази та ремонтів девяти опорних закладів охорони здоров’я області. Загальна вартість усіх будівельних робіт складає 94,1 млн гривень, в тому числі кошти субвенції державного бюджету 72 млн грн, кошти місцевого бюджету – 22,1 млн грн.

По всіх обєктах практично проводяться роботи або заключаються угоди за результатами тендерних процедур.

«Будівництво сільських амбулаторій в цьому році нам необхідно завершити. Посилена увага до використання бюджетних коштів, як з Державного фонду регіонального розвитку, так і з програми соціально-економічного розвитку, – наголосив Віталій Федорів. – Потрібно проводити роботи на тих  обєктах, які будуть реально завершені у цьому році. Нам необхідно забезпечити економічну стабільність та не допустити секвестору бюджету. Тому відповідним службам доручаю посилити контроль за роботою підрядних організацій та забезпечити стабільні  податкові надходження».

Також очільник Прикарпаття закцентував увагу на необхідності напрацювання пропозицій до Національної програми «Велике будівництво» на 2021 рік. П’ять шкіл, п’ять стадіонів та п’ять садочків  повинні бути збудовані з нуля. Також в області заплановано збудувати багатофункціональний спортивний комплекс.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *