Віталій Федорів взяв участь у засіданні Державної комісії з питань ТЕБ і НС

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС, у якому в онлайн-режимі взяв участь голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

Зазначалося, що в Україні після введення адаптивного карантину має місце тенденція до стійкого росту кількості хворих та госпіталізованих. Станом на 15 серпня цифра складає 1847 нових випадків. Водночас, вже проводиться більше 20 тисяч тестувань методом ПЛР діагностики за добу, що є позитивним у цій ситуації. Тому посилена увага до областей, території яких віднесені рішенням комісії до «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У нашій області це Городенківський і Косівський райони.

Очільник Прикрпаття доповів про заходи, які вжито владою на виконання рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 13 серпня щодо встановлених рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

14 серпня проведено засідання регіональної комісії ТЕБ та НС, рішенням якої з 17 серпня запроваджено відповідні рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в області із зазначенням обмежувальних протиепідемічних заходів. Також в районах та містах обласного значення уже проведені позапланові засідання комісій щодо забезпечення дотримання контролю відповідних карантинних обмежень.

За результатами наради Віталій Федорів доручив активізувати роз’яснювальну роботу серед наших громадян із залученням усіх можливих каналів комунікації, залучивши лікарів профільних лікарень, авторитетних громадських активістів, керівників органів влади всіх рівнів, представників релігійних конфесій.

«Нам всім необхідно вжити максимально можливих заходів, щоби локалізувати зони найвищого захворювання в області та не допустити подальшого зростання кількості хворих. Для цього відповідним службам необхідно посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів», – наголосив Віталій Федорів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *