Віталій Федорів: Заклади освіти мають дотримуватися карантинних заходів, оскільки безпека учнів та педагогів є одним із найголовніших пріоритетів влади

«Школи та дитячі садочки мають дотримуватися карантинних заходів, усіх санітарних вимог і рекомендацій МОЗ. Це обов’язкова вимога до роботи закладів освіти області. Ці заклади мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими компонентами. Безпека учнів та педагогів є одним із найголовніших пріоритетів влади», – наголосив Віталій Федрів, перебуваючи із робочим візитом у дошкільному закладі освіти «Веселка» селища Перегінське та Перегінській загальноосвітній школі № 1.

Також посадовець зауважив, що дуже важливо, щоб діти й молодь одержували якісні знання. Їхнє навчання має бути максимально безпечним і комфортним, життя і здоров’я дітей – це завжди пріоритет

«Цьогоріч  реалізовується президентський проект «Велике будівництво», який дозволить відкрити п’ять шкіл, п’ять садочків і п’ять спортивних закладів. Також ми обговорюємо й проекти, які реалізовуватимуться у цьому контенті  наступного року. 2021 рік має бути ще більш амбітний. Розвиватимуться мережі закладів освіти, культури й спорту. В рамках програми «Велике будівництво» також будуть оновлюватися й заклади культури та облаштовуватимуться басейни у школах», – розповів Віталій Федорів.

Йшлося й про збільшення мережі закладів дошкільної освіти у селищі Перегінське, окільки це найбільший за чисельністю населений пункт району. Дошкільну освіту у Перегінську та у селі Закреничне здійснює тільки один дошкільний навчальний заклад – «Веселка».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *