Віталій Федорів: Заклади освіти області готові до нового навчального року в умовах пандемії COVID-19

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів в рамках робочої поїздки відвідав Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат, навчально-реабілітаційний центр, що у селі Угорники, і обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості обласної ради та ознайомився із готовністю цих навчальних закладів до нового 2020-2021 навчального року в умовах поширення COVID-19.

Коментуючи представникам ЗМІ стан підготовки до нового навчального року, очільник Прикарпаття наголосив, що сьогодні головне завдання для всіх керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування – забезпечити санітарно-епідеміологічні вимоги згідно визначених нормативів головного санітарного лікаря України, Міністерства освіти і науки, керівництва держави щодо організації навчального процесу у відповідних рівнях епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«У всіх закладах, які ми сьогодні оглянули, рівень готовності є високий. Підготовка триватиме і надалі. Сподіваюся, що Івано-Франківськ не ввійде до «червоної» зони і ми зможемо з першого вересня розпочати навчання, адже це важливо і для вчителів, і для дітей», – зазначив Віталій Федорів.

Посадовець вчергове звернувся до жителів області щодо необхідності дотримуватися всіх вимог адаптивного карантину, «навчитися жити в нових умовах, оскільки ситуація в медичній галузі області є складною».

Віталій Федорів розповів, що наразі основне завдання в школах – забезпечити дотримання вимог щодо схеми руху, наявності антисептичних засобів та масок, проведення температурного скринінгу. «Це непросте навантаження на заклади освіти, але керівники розуміють всю відповідальність і справляться з поставленим завданням», – запевнив він.

Віталій Федорів підсумував, що готовність усіх 765-ти шкіл області до нового навчального року контролюють керівники районів, фахівці профільного департаменту та управлінь в районах.

Довідково

У фізико-технічному ліцеї-інтернаті функціонуватиме 9 класів, де навчатимуться 296 дітей. 70 відсотків ліцеїстів є учнями з поза меж Івано-Франківська. Більшість з них проживає в гуртожитку, де забезпечується безоплатним проживанням та харчуванням. Навчально-реабілітаційний центр – це заклад освіти для дітей з тяжкими порушеннями мовлення, із затримкою психічного розвитку та розумовою відсталістю, дітей з аутизмом. На 2020/2021 н. р. у закладі функціонуватиме 19 класів (з 1-го по 10-й клас), де навчатимуться 118 дітей. В Івано-Франківському академічному ліцеї-інтернаті відповідно до планової мережі на 2020/2021 н. р. функціонуватиме 20 класів (з 8-го по 11-й клас), де навчатимуться 497 дітей. Профілі навчання: спортивний, інформаційних технологій, правовий, української філології, біолого-хімічний.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *