Віталій Федорів: Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» і в наступному році держава фінансуватиме нові школи і садочки на Прикарпатті

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів з робочою поїздкою перебуває в Долинському та Рожнятівському районах.

Очільник Прикарпаття спільно з прокурором області Юрієм Фреїшиним, начальником управління Служби безпеки України в області Сергієм Заяцем, начальником ГУ Нацполіції в області Володимиром Голубошем зустрілися з жителями Долинщини, розповіли про основні виклики та завдання, які стоять перед органами влади всіх рівнів та вислухали проблемні питання, з якими зверталися громадяни.

«Складність ситуації в державі та в області зокрема, на сьогодні визначена епідемією коронавірусу. Вона вимагає негайних і фахових спільних дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Кількість хворих у нас, нажаль, стрімко збільшується. Тому, виконуючи завдання Уряду, нам необхідно забезпечити збільшення кисневих точок у наших лікувальних закладах, – наголосив Віталій Федорів. – Крім проблем, хочемо почути ваші пропозиції, як покращити соціально-економічну ситуацію у районі».

Голова Долинської райдержадміністрації Віктор Лаврик доповів, що завдяки коштам, які надійшли від Уряду, в районі після стихії тривають роботи з відновлення дев’яти об’єктів соціальної інфраструктури, серед яких три школи.

Віталій Федорів наголосив на ролі місцевих громад у вирішенні актуальних проблем територій, адже в державі завершено реформу територіального устрою.

«Програма Президента України «Велике будівництво» триватиме у 2021 році. Закликаю вас подавати свої пропозиції та основну увагу звертати на нові об’єкти – школи, дитячі садочки, які будуть фінансуватися у наступному році», – зазначив очільник Прикарпаття.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *