Вітання голови райдержадміністрації Олександра Кеніза з нагоди Дня Соборності України

Дорога надвірнянська громадо!
 
Щиро вітаю Вас з нагоди державного свята – Дня Соборності України!

Дорога надвірнянська громадо!
 
Щиро вітаю Вас з нагоди державного свята – Дня Соборності України!
Саме цього дня 98 років тому було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Так, плекаючи заповітні мрії та опираючись на широке волевиявлення обох частин українства, враховуючи об’єктивні історичні, політичні, духовні, правові аспекти цього тривалого й болісного процесу, постала єдина соборна Українська держава.
Виголошення ідеї соборності стало могутнім проявом творчої енергії українців, їх прагненням до національної та територіальної єдності.
Сьогодні ця ідея залишається актуальною для України. Адже ще ніколи в новітній історії нашої держави це свято не було наповнене таким трагічним і водночас героїчним змістом. У ці дні українські захисники, найкращі сини та доньки, ціною власного життя відстоюють на передовій соборність України.
Нині ми як ніколи відчуваємо потребу в єдності духу, аби перемогти зовнішнього ворога, навести лад у державі та бути господарями на власній землі.
Переконаний, що спільними зусиллями наш народ подолає будь-які труднощі і зможе побудувати таку країну, якою пишатимуться нащадки.
Бажаю Вам, шановні земляки, щастя і здоров’я, добробуту і злагоди, миру та спокою. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля високої мети – процвітання соборної незалежної держави.
 
Слава Україні!
Героям Слава!
 
 
З повагою
голова районної
державної адміністрації                                                                                          Олександр Кеніз
 
 
 

 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *