Вітання голови райдержадміністрації Олександра Кеніза з Днем туризму

Шановні краяни,  працівники туристичної сфери та гості Надвірнянщини!

Шановні краяни,  працівники туристичної сфери та гості Надвірнянщини!

        Вітаю Васз Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туризм, який останнім часом набув широкого розвитку, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжрайонних, міжобласних та міжнародних обмінів, людських контактів.
          Туристична галузь Надвірнянщинисьогодні – один з пріоритетів соціально-економічного та культурного розвитку краю. Наш район, з його вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою спадщиною, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для успішного розвитку туризму.
           Для цього потрібно ще багато і наполегливо працювати, аби туризм набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для району та держави. Наш неповторний гуцульський край вартий того, щоб відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.
         Тож щиро бажаю працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам зі стажем і початківцям – міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.
Щастя, добробуту та плідної праці всім, хто задіяний у туристичній сфері нашої мальовничої Надвірнянщини!

Голова районної
державної адміністрації                                                                                                                                        Олександр Кеніз

 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *