Вітання першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука з Днем радіо, телебачення та зв’язку!

 

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
Кожен із Вас обрав нелегкий фах, який вимагає не тільки всебічних знань, рішучості та сміливості, енергійності й оперативності, а й надзвичайно великої відповідальності і професіоналізму.
Неможливо уявити сучасне суспільство без інформації, щоденних оперативних повідомлень про новини соціально-економічного, політичного, культурного життя, розповідей про важливі знакові події та відомих особистостей, коментарів і аналітичних матеріалів про життя Прикарпаття.
Це все – плоди важкої, але надзвичайно потрібної та цікавої журналістської творчості.
Сьогодні і від Вашої позиції, вміння донести Україні і світові правду, творче осмислення подачі матеріалів, об’єктивність повідомлень служать безпеці нашої держави.
А ще вітаємо і тих журналістів з усієї України, які у ці доленосні дні перебувають у зоні АТО, захищають правдивим словом цілісність держави та її суверенітет.
Від усього серця бажаємо свободи пера, міцних крил, щоб у Вас ніколи не забракло енергії, творчої наснаги і терпіння. Нехай Ваша робота буде дієвою, творчий пошук – результативним, а аудиторія – вдячною.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *