Вітання з нагоди Дня Збройних сил України

Дорогі військовослужбовці!

День Збройних сил України – це свято всіх, хто перебуває в армійських лавах, хто виконав свій конституційний обов’язок – це свято пам’яті про тисячі відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.

На військових всіх видів і родів Збройних сил пoкладена священна місія – бoрoнити рідну землю, забезпечувати мирне життя свoгo нарoду у небі, на суші, на морі. Істoрія Українськoї держави і її Збрoйних сил свідчить прo те, щo Ви з честю виконуєте її.

За період відсічі російській агресії українська армія змінилася до непізнаваності: активно модернізується, позбувається радянської спадщини та відновлює українські військові традиції. Вона стала армією, якою пишається весь український народ.

Особлива гордість за всіх її військовослужбовців. Це – наші захисники, надія і опора, хранителі спокою та мирного неба над головою. В українській армії несуть регулярну службу й тисячі жінок, для яких захист Батьківщини став професією, які не вагаючись жодної хвилини склали присягу і служать в українській армії, захищаючи свою батьківщину. Бажаю Вам бути завжди на висоті, впевнено йти до своєї мрії, залишатися вірними своїм цілям у будь-яких обставинах, сподіватися тільки на краще і вірити в свою удачу. Нехай Вас оточує просте людське щастя, надійна дружба, вірна любляча сім’я.

У ці дні розпочинають свою службу зі складання присяги на вірність українському народові молоді воїни, яким належить бути захисниками, опорою держави, гідною зміною старших поколінь воїнів. Бажаю, щоб армія стала для Вас школою мужності, мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд.

Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронили і боронять нашу землю!

У цей святковий день з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв біля витоків створення нашого війська. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних сил України та бажаємо усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань, миру і спокою на всій українській землі.

Слава вам!

Слава Україні!

Героям слава!

 

З повагою

Колектив Івано-Франківської обласної державної адміністрації

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *