Візит до столярного цеху

                     Столярне мистецтво підкорило людство багато століть тому, воно включає в себе кілька частин – обробка деревини та комплектація деталей, а також творчий момент – вибирати і поєднувати різні породи дерева, відчувати гармонію при виготовленні столярного продукту.
       З метою ознайомлення  з працею столяра в столярному цеху, розширення та узагальнення знання про деревообробне виробництво, можливістю працевлаштування,  Надвірнянським районним центром зайнятості 17 листопада було організовано та проведено День відкритих дверей на виробництво для безробітних осіб.
         Розпочав захід приватний підприємець Руслан Угринюк, який і провів екскурс по майстернях та  розповідав безробітним про майстерність столярної справи. Роботодавець ознайомив зі сферою діяльності підприємства, організацією виробництва, умовами праці та рівнем заробітної плати, розповів про соціальні гарантії. Він не оминув увагою і вимоги до претендентів на роботу. Під час добору кадрів роботодавець враховує рівень кваліфікації, працелюбність, сумлінне виконання обов’язків, бажання професійного росту, порядність, вболівання за спільну справу. На підприємстві працюють механічний, столярний та виробничі цехи.
Учасники мали змогу наочно побачити роботи столярів, ознайомитись з видами  верстатів: токарними, стругальними, свердлильними, фрезерними, рейсмусовими, довбальними, шліфувальними, заточними. Майстри ділилися  з присутніми власним досвідом, практично показували процес роботи деревообробних станків в дії, показували вироби : двері, вікна, меблі, плінтуси,  вагонку.
Безробітні із зацікавленістю спостерігали за роботою кваліфікованих майстрів, взяли багато корисної інформації для себе, розширили та узагальнили свої знання про деревообробне виробництво. Зустріч перетворилась у конструктивний діалог, безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили.
           В кінці заходу провідний фахівець з профорієнтації наголосила, що сучасний ринок праці потребує робочих рук. Професія столяр є одна з небагатьох професій, яка завжди актуальна і затребувана.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *