Влада всебічно сприятиме розвитку товариства “Гуцульщина”

         

         
10 грудня, з ініціативи голови Всеукраїнського  товариства «Гуцульщина» Дмитра Стефлюка відбулась зустріч з головою районної державної адміністрації Олександром Кенізом, головою районної ради Іваном Гурмаком, головою Надвірнянського товариства «Гуцульщина»  Романом Гурмаком, начальником НГВУ «Надвірнанафтагаз» Володимиром Чуприною, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та активом товариства.

  Предметом обговорення стало розвиток та удосконалення співпраці органів влади та Всеукраїнського об`єднання товариств “Гуцульщина”.

     На початку зустрічі Дмитро Стефлюк вкотре подякував керівництву району за проведення ХХІІ Міжнародного Гуцульського фестивалю. Зазначив, що всебічно підтримує розвиток і діяльність районного товариства, яке працює в напрямках життєдіяльності, збереження і примноження гуцульської матеріальної і духовної культури. Звернувся з проханням фінансово підтримати товариство.

    Також присутні обговорили перспективи членства в товаристві, розробки проекту цільової районної програми «Збереження культури побуту гуцулів», представлення в інформаційному просторі Надвірнянщини, проведення конкурсу на гуцульській поговірці серед учнівської молоді на тему: «Історія гуцульщини» та забезпеченість членів товариства приміщенням, якого на даний момент немає.

  Результатом зустрічі стала підтримка всіх озвучених пропозицій як голови РДА так і голови районної ради. За підтримки керівництва будуть проводитись наукові конференції, круглі столи, прес – конференції та інші заходи, з метою  подальшого збереження регіональної самобутності Гуцульщини в сучасних умовах.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *