Внаслідок негоди на Прикарпатті піднявся рівень води у річках та пошкоджено електромережіЗа повідомленням управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, впродовж минулої доби на території Івано-Франківської області спостерігалося інтенсивне випадання опадів.

На річках області – підйом рівня води. Зокрема,  на річці Дністер – 148-170 см за добу, на його окремих притоках – 3-28 см, на р. Прут в м. Яремче – 4 см, у м. Коломия – 19 см, на притоках Прута – 18-25 см.

Зауважимо, що станом на 8 год. ранку 23 листопада на переважній більшості території області опади припинилися, підйом рівня води у річках продовжується в основному за рахунок прибуття води по русловій мережі.

На сьогодні внаслідок негоди без електропостачання залишаються 2 лінії електропередач, 5 – частково знеструмлені, в 11-ти населених пунктах частково відсутнє електропостачання, 37 трансформаторів переведені в автоматичний режим роботи.

Окрім того, 22-23 листопада внаслідок поривчастого вітру були повалені дерева в місті Івано-Франківську, а саме: на вулицях Красівського, Новгородській, Чорновола, Короля Данила та у селі Пійло Калуського району. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *