Володимир Пасько: Масова вакцинація та дотримання карантину – лише за таких умов можна уникнути «червоної» зони

З поширенням захворювання на коронавірусну інфекцію в Надвірнянській райдержадміністрації провели нараду з головами територіальних громад, керівниками великих підприємств, установ, організацій, медичних, освітніх закладів Надвірнянщини: головне питання вакцинування населення. Через низький рівень щеплення жителів в районі вже незабаром можуть оголосити «червону» зону. А це вдарить по економіці.
Було зазначено, що у всьому світі проходить колективна імунізація, і з цього процесу нам українцям, потрібно брати приклад.
Водночас, як повідомив т.в.о. директора КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня Сергій Ємельянчук, лікарня має пакет з надання медичних послуг пацієнтам з підозрою або встановленою коронавірусною хворобою (COVID-19). Зараз госпіталізовано 53 людини з коронавірусом, 31 особа знаходиться на кисні, 6 в реанімації, з них тільки 1 людина вакцинована. За тиждень 3 летальних вападки.

На сьогодні розгорнуто 146 ліжок для лікування хворих. Окрім того, КНП «Яремчанська центральна міська лікарня» також отримала ковідний пакет, розгорнуто 80 ліжок для лікування хворих. Медичний заклад має потребу у двох апаратах штучної вентиляції легень.
Медики також повідомили про невтішну ситуацію щодо рівня захворюваності серед дітей.

Саме тому закликаємо населення району вакцинуватися. В пунктах вакцинації є вакцина на вибір: PFIZER, AstraZeneca, CoronaVac. Кожен може самостійно визначити чим щепитися від коронавірусної інфекції. У районі працюють мобільні бригати, які виїздять на виклики до організованих колективів.

Проаналізувавши інформацію з вакцинації у Надвірнянському районі, Володимир Пасько зазначив, що вакцину від COVID-19 отримало трішки більше 20% жителів району, а для формування загального імунітету потрібно провакцинувати мінімум 70% населення.

На завершення наради всі присутні змогли задати запитання керівництву району та отримати вичерпну відповідь.

Голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько, голова Надвірнянської районної ради Олександр Кеніз та начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак у підсумок наради розповіли про власний досвід вакцинації та закликали всіх долучитися до щеплення проти COVID-19 і зупинити хворобу спільними зусиллями.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *