Володимир Пасько: Висадка дерев – це не лише наш внесок в озеленення країни. Це наш внесок у боротьбу з глобальним потеплінням

За ініціативи Національного олімпійського комітету України у Надвірнянському лісгоспі у рамках проєкту «Олімпійці Прикарпатті за чисте довкілля» відбулася акція із висадки молодого лісу.
На ділянці розміром один гектар спортсмени-олімпійці, серед яких Герой України, президент НОКУ Сергій Бубка, посадили понад чотири тисячі дерев. Використовували п’ять видів лісових порід, кольори яких символізують п’ять олімпійських кілець. Долучилася до висадки голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько, голова Надвірнянської ТГ Зіновій Андрійович.

«Висадка дерев – це не лише наш внесок в озеленення країни. Це наш внесок у боротьбу з глобальним потеплінням. Вкотре наголошую, що завдяки таким ініціативам кожен з нас може бути долучений до важливої справи», зазначив Володимир Пасько.

Працівники лісгоспу – провели інструктаж щодо правильної висадки лісових культур. Для посадки молодого лісу вони підготували все необхідне: впорядкували територію, придбали саджанці, інструмент, рукавички, жилетки та кепки з емблемами акції.

Зазначимо, що це вже друга така акція на Прикарпатті, яку організувув НОКУ. У 2019 році у Брошнівському лісгоспі спортсмени разом із лісівниками висадили саджанці бука, явора і дугласії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *