Володимир Пасько взяв участь у нараді щодо захворюваності на коронавірус дітей на Прикарпатті

Від початку пандемії на коронавірус захворіли 4936 дітей, з них шкільного віку – 4012, що складає 81,2 відсотки. Летальних випадків зафіксовано чотири. За попередній тиждень COVID-19 діагностували у 370 дітей дошкільного і шкільного віку. Рівень госпіталізації дітей склав 15,13% або 56 осіб.
Про це сьогодні йшлося під час наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук із керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та головами райдержадміністрацій.

 

Так, за інформацією генерального директора ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я», головного державного санітарного лікаря області Руслана Савчука, протягом останньої доби на Прикарпатті COVID-19 підтвердили у 35 дітей. Найбільше хворіють діти в Івано-Франківському та
Коломийському районах.

«Упродовж останніх тижнів ми спостерігаємо значне збільшення кількості хворих на коронавірус серед дітей, – підкреслила Світлана Онищук. – Тому закликаю усіх обов’язково носити маски, дотримуватися дистанції, користуватися антисептиком, а головне – вакцинуватися. Тільки це допоможе перервати ланцюг хвороби та зупинити поширення коронавірусу».

Зазначалося, що для проведення імунізації населення в області є понад 37 тисяч доз вакцини CoronaVac, 40 тисяч AstraZeneca та 36 тисяч доз Comirnaty від Pfizer. Окрім того, цього тижня очікують на поставку вакцини Moderna.

Також присутні обговорили проблемні
питання діяльності районних державних адміністрацій, проходження опалювального сезону, зокрема, укладення договорів на постачання блакитного палива, завершення робіт на об’єктах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *