Володимир Пасько взяв участь у щотижневій онлайн-нараді

Сьогодні голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів підсумкову онлайн-нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівниками районів та ОТГ.
Про здобутки, досягнення, проблеми у 2019 році та перспективи розвитку області на 2020 рік доповідали профільні заступники голови облдержадміністрації Дмитро Романюк, Віталій Федорів та Василь Івасик. Вони окреслили стратегічні напрямки діяльності органів влади по галузях.
Також, 2020 стане роком системного будівництва доріг та мостів на Прикарпатті, адже саме від якісного автомобільного сполучення області з іншими регіонами та містами залежить розвиток усіх сфер соціально-економічного життя краю.
Окрім того, наступного року Івано-Франківщина спільно зі Львівщиною, Чернівцями та Закарпаттям реалізовуватиме амбітний інфраструктурний проект із будівництва нових ділянок автодоріг «Мале Карпатське коло», який, за рахунок коштів Державного бюджету, дозволить сприяти розвитку територій Карпатського регіону, трансформації туристичної індустрії, забезпечити найкоротший автошлях до кордону України з іншими країнами.
Участь в обговоренні питань взяв голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько, заступники голови РДА Богдан Зеленчук та Ярослав Гундяк, окремі керівники структурних підрозділів РДА.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *